You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Корисні властивості буряка

Здорове харчування не можна уявити без буряка, яку часто називають вітамінною бомбою, і навіть в працях Гіппократа вона часто згадується як засіб для лікування всіляких захворювань. Буряк – це найяскравіший приклад, коли їжа є і ліками.


Багате вміст природних антиоксидантів дозволяє використовувати буряк для профілактики онкологічних захворювань, вітаміни групи В і залізо корисні для крові. Цинк і фосфор необхідні для кісткової системи.
• Природні антисептики, що містяться в буряку, дозволяють придушувати і навіть лікувати деякі інфекційні захворювання, запобігають розвитку шлункової і кишкової патогенної мікрофлори, очищають порожнину рота, покращують стан шкіри.
• Буряк незамінна в дієтах при лікуванні гіпертонії, цинги, цукрового діабету, сечокам’яної хвороби. Свіжий зріз кореневища або розтерті листя допомагають загоювати рани.
• Для тих, хто піклується про свою фігуру, важливо знати, що речовини, що містяться в буряку, регулюють жировий обмін, перешкоджають накопиченню надлишкової маси тіла.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка