You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Газовані напої – шкідливий спосіб втамування спраги

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Газовані напої – шкідливий спосіб втамування спраги

Кожна людина, як і будь-яка жива істота на Землі, відчуває спрагу. Адже бажання пити – це природна потреба організму.

Одним із способів втамування спраги є вживання газованих напоїв, які, як виявляється, є дуже шкідливими для здоров’я людини. Газовані напої, а особливо солодкі, завдають організму багато шкоди, ще більше ніж кава, повідомляють вчені.

Річ у тому, що в таких напоях міститься багато шкідливих добавок і барвників. А велика кількість цукру, яка входить до складу солодкого газованого напою, при споживанні потрапляє в організм у великому обсязі і в результаті створює навантаження на підшлункову залозу.

Є напої, які містять цукрозамінники та підсолоджувачі, а як відомо, печінка з ними не «дружить».

Лимонна або ортофосфорна кислота, яка міститься у напоях, у взаємодії із газовими бульбашками негативно впливає на слизову оболонку шлунка.

Тому, медики рекомендують не зловживати такими напоями і дотримуватися дози: дорослим - до двох склянок на день, дітям - до однієї склянки на день.

За словами медиків, більш дієвий і одночасно корисний для здоров’я спосіб втамування спраги – звичайний чай з льодом. Більш того, до складу чорного чаю входять флавоніди, які допомагають зберегти молодість і гарне самопочуття.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка