You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Шкідливі звички в косметології: як від них позбутися

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Шкідливі звички в косметології: як від них позбутися

 У всьому треба знати міру – це золоте правило, яке застосовується практично до всього. Косметологія в цьому випадку не виняток. Існують різні процедури в даній області краси, які часто призводять до небажаних результатів і навіть надають негативні наслідки.

Регулярне фарбування волосся

Систематичне фарбування, так само, як і будь-який інший вплив на зачіску (сушка феном, хімічна завивка, випрямлення і т. д.), вкрай негативно впливає на волосся. Особливо зневоднює і псує пасма знебарвлення. Якщо ви вирішили зробити свій колір волосся, спробуйте поступово, протягом 5-8 тижнів фарбувати їх на 1-2 тони світліше. При цьому уважно читайте інструкцію, звертайте увагу на термін придатності фарби і не перетримуйте її на волоссі більше покладеного часу.

Для підтримки волосся в здоровому стані не нехтуйте використанням різних бальзамів, кондиціонерів і масок, природно підібраних для вашого типу шевелюри.

Солярій

Багато переконані, що засмага в солярії менш шкідливий, ніж загар на сонці. За фактом ж відомо, що ультрафіолетові UVA-промені також активні, причому їх не даремно називають «променями старіння», утворення вільних радикалів при їх впливі на шкіру сприяє раннього в’янення шкіри. Крім цього штучний загар не виключає появи опіку, пігментації шкіри і, що найнебезпечніше, раку.

Косметологи рекомендують відвідування солярію не частіше 2-3 разів у рік – по 8-10 сеансів із застосуванням спеціальних захисних кремів і масел.

Нігтьові кутикули

Багато не знають справжнє призначення кутикули, адже вона служить захистом для кореня нігтя, оберігаючи його від пошкоджень і різного роду бактерій. Тому вкрай не рекомендовано обрізати кутикулу, тим більше самостійно.

Косметологи рекомендують щодня змащувати кутикули спеціальним пом’якшувальним і зволожуючим маслом або кремом, що містить вітамін Е.

Відбілювання зубів

Часте відбілювання зубів негативно впливає на зубну емаль, що призводить до підвищеної чутливості їх. В пошкоджену емаль набагато сильніше проникають різні барвники, що тільки погіршує становище.

Стоматологи рекомендують проводити відбілювання зубів тільки в професійних клініках і не частіше 1 разу в півроку. Використання відбілюючих зубних паст можливо 3-4 рази в тиждень.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка