You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Шкода паління для жінок

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Шкода паління для жінок

Для жінки куріння особливо шкідливо, тому при першій затягуванні дере у горлі, збільшується частота серцевих скорочень, з'являється 
неприємний присмак у роті, з'являється кашель, запаморочення, можлива нудота і блювота. Все це прояв захисних реакцій організму. Але курець, яка слід «нової моді» активно пригнічує захисні функції організму і продовжує робити затягування.

 

З кожною новою затягуванням організм здається і отримує отруєння, захисні реакції згасають і курець не відчуває дискомфорту. З кожною новою пачкою, курець все більше підсаджується на нікотин.

 Молода дівчина не може не помічати, що у неї з'являється кашель (особливо вранці), з'являється охриплість голосу, запах з рота, шкіра стає в'ялою, жовтіють зуби і взагалі дівчина виглядає старше своїх одноліток, тим не менше вона продовжує палити, хоча і намагається зменшити шкоду від куріння, переходячи на легкі і «жіночі» (тонкі) сигарети.

Але нікотинова залежність вже сформована, і організм починає вимагати свою дозу нікотину, і дівчині доводиться замість однієї звичайної пачки викурювати 2 «жіночі» пачки, щоб отримати свою дозу нікотину. Тютюнові компанії це вже давно знали, тому вони пішли на такий крок, і випустили уявні нешкідливі сигарети, хоча шкоду виявляється навіть більше і дохід від продажу теж.

 Грамотні рекламні компанії змушують курців повірити, що це менш шкідливо, хоча це все обман! Багато дівчат так само зауважують, що сигарета знижує стрес, це ще більше робить залежною від сигарети, які палять люди не вміють інакше боротися зі стресом.

 

 З-за шкоди куріння у жінок підвищується частота запальних захворювань, що призводить до безпліддя. Німецький лікар гінеколог Бернхард, обстеживши близько 6 тисяч жінок, встановив, що безпліддя спостерігалося у жінок, що палять в 42 %, а у некурців - лише 4 %. Тютюн дає 96 % викиднів, 1/3 недоношених дітей.

Тютюн руйнує і тих, хто курить, і тих, хто народжується від курців, і тих, хто знаходиться поруч з курцями.

Жінки, які палять, як правило, рано старіють, у них передчасно наступає статеве в'янення.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка